نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩

اخبار > اکثر تجهیزات و ماشین آلات کارخانه آرتاویل تایر اردبیل نصب و راه اندازی شده است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

اکثر تجهیزات و ماشین آلات کارخانه آرتاویل تایر اردبیل نصب و راه اندازی شده است

استاندار اردبیل در بازدید از کارخانه بزرگ آرتاویل تایر گفت:اکثر تجهیزات و ماشین آلات این کارخانه نصب و راه اندازی شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو گفت:100 درصد ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز کارخانه آرتاویل تایر اردبیل خریداری و به محل انتقال یافته و در حال حاضر اکثر این تجهیزات نصب وراه اندازی شده است.

او ادامه داد:بنا به قول مساعد سرمایه گذار و مدیر عامل این کارخانه تا 20 روز آینده مابقی ماشین آلات نیز نصب و کارخانه در مرحله آغاز تولید وبهره برداری قرار می گیرد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه کارخانه جدید آرتاویل تایر اردبیل مجموعه مجزا و مستقل از کارخانه تولیدی فعال فعلی است ، افزود:این مجموعه تولیدی در زیربنائی بالغ بر 20 هزار مترمربع احداث و سالانه 300 هزار حلقه تایرهای رادیال تمام سیمی سنگین که نیاز اساسی کشور است را تولید خواهد کرد.

بهنام جو بیان کرد:در حال حاضر و در مرحله نصب و راه اندازی ماشین آلات این کارخانه 200 نفر مشغول به کار هستند و با شروع به کار خط تولید برای حدود 500 نفر از جوانان جویای کار استان فرصت اشتغال جدید ایجاد می شود.

در این بازدید مدیر کارخانه آرتاویل تایر اردبیل نیز از حمایت ها و پیگیری های مجدانه استاندار اردبیل قدردانی کرد وگفت:برای  راه اندازی مجموعه تولیدی جدید آرتاویل تایر ، مبلغ 60میلیون دلار ارزی و300 میلیارد تومان ریالی هزینه شده است و تکنسین های این کارخانه شبانه روزی و در سه شیفت کاری برای تکمیل وراه اندازی خط تولید مشغول فعالیت هستند.٠٩:٥١ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٣٩    /    تعداد نمایش : ١٤٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩