نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩

اخبار > مدیریت شهری نیازمند تعامل با مردم است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مدیریت شهری نیازمند تعامل با مردم است

 استاندار اردبیل گفت: شهرداران برای موفقیت در اداره امور شهر نیازمند تعامل با مردم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل اکبر بهنام جو روز چهارشنبه در کارگاه آموزشی شهرداران استان اردبیل و گیلان تصریح کرد: در این مقطع زمانی شهرداری ها برای مدیریت مناسب باید از تجربیات موفق شهرهای دیگر نیز استفاده کنند.

وی افزود: با توجه به وجود بارندگی های زیاد در استان گیلان و بارش برف در استان اردبیل ، لازم است این دو استان از تجارب هم استفاده و همکاری مشترکی در امور اداره شهر در مواقع بارش داشته باشند.

استاندار اردبیل جلب مشارکت های مردمی در اداره امور شهر را از جمله ضرورت های مدیریت شهری دانست و گفت: شهرداران باید بتوانند در تمام  مواقع با مردم همکاری تنگاتنگی داشته و با مشارکت مردم اقدامات توسعه ای در شهر را اجرایی کنند.

بهنام جو با اشاره به افزایش جاده های چهارخطه در استان اردبیل از اجرای 50 کیلومتر در سالجاری خبر داد و افزود: تلاش می کنیم سالانه تا پایان دولت 50 کیلومتر به این میزان اضافه کنیم.

وی بیان کرد: از 740 کیلومتر جاده استان 140 کیلومتر آن چهار خطه بود.

استاندار اردبیل تسهیل در فت و آمد و تامین زیرساخت های ارتباطی از جمله راه ها را در ارتباطات مشترک اقتصادی و گردشگری بین استان های همجوار موثر دانست.

وی اظهار کرد: برخی محورهای ارتباطی در جنوب استان از جمله مسیر ماسوله – ماجولان و کلور – درام که در دست اجرا هستند، در صورت تکمیل می تواند به عنوان محورهای ارتباطی مهمی بین استان اردبیل و گیلان عمل کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل نیز در این دوره گفت: شهرداری های برای پیشرفت در حوزه مدیریتی خود نیازمند استفاده از پیشرفت های علمی و تکنولوژی هستند.

فرزاد قلندری افزود:شهرداری ها با استفاده از شیوه های نوین مدیریت شهری می توانند اقدمات خود را بر اساس تکنولوژی روز انجام دهند.

وی برگزاری دوره های آموزشی را از جمله گام های اولیه برای ارتقای دانش فنی در شهرداری ها دانست و بر استمرار آن تاکید کرد.

وی بیان کرد: آموزش سرمایه گذاری برای پیشبرد سریع اهداف مدیریتی در شهر بوده و انتقال تجربیات بین شهرداران مناطق مختلف نیز  می تواند در نیل به اهداف موثرتر عمل کند.

دوره آموزشی  شیوه های نوین برف روبی شهری و جاده های مواصلاتی به مدت یک روز با حضور شهرداران استان اردبیل و گیلان در اردبیل برگزار شد.


١٢:٠١ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٩٥٣    /    تعداد نمایش : ١٦٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩