نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩

اخبار > جهش انجام یافته در حوزه گردشگری قابل توجه است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل:

جهش انجام یافته در حوزه گردشگری قابل توجه است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: جهش انجام یافته در دو سال گذشته در حوزه گردشگری استان اردبیل قابل توجه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، فرزاد قلندری در بازدید از طرح های گردشگری استان اظهار کرد: اقدامات انجام شده در مجموعه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو سال گذشته متفاوت و چشمگیر است. 

او امور انجام گرفته در حوزه میراث فرهنگی را سریع‌تر از روند جذب اعتبارات دانست و گفت: برنامه‌ریزی و حجم پروژه‌های انجام گرفته و در دست اقدام قابل تقدیر است.»

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: باتوجه به نگاه استاندار اردبیل به گردشگری، سایر دستگاه‌های مرتبط نیز باید با محور اول توسعه استان هماهنگ باشند. 

قلندری با اشاره به اینکه اقدامات انجام یافته در این حوزه باید بیش از پیش اطلاع رسانی شود، اذعان کرد: فعالیت‌ اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل باعث ارتقا کمی و کیفی استان اردبیل در شاخصه‌های متفاوت شده است.

در این جلسه نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل نیز با اشاره به اقدامات انجام یافته در دو سال گذشته، تاکید کرد:  تمامی تلاش ما جهت معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان اردبیل به ویژه جاذبه های زمستانی اردبیل در حد ملی و بین المللی است.

او بیان کرد: برنامه های زمستان بیدار امسال کیفی تر از سال گذشته و با محوریت نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران اجرا می شود.


١٦:١٣ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٩٧٤    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩