نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
جمعه ٠٧ آذر ١٣٩٩

اخبار > اختصاص خدمات شهری برای مناطق کم برخوردار توسط وزارت کشور و راه و شهرسازی


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل خبر داد:

اختصاص خدمات شهری برای مناطق کم برخوردار توسط وزارت کشور و راه و شهرسازی

استاندار اردبیل گفت: در سفر معاون عمرانی وزیر کشور و معاون بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی ، اختصاص خدمات شهری و تجهیز شهرداری های استان مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در حاشیه نشئت مشترک نمایندگان، معاونان وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی با استاندار اردبیل در راستای بررسی مشکلات شهرداری ها و محلات کم برخوردار شهرهای استان از اختصاص اعتبارات و کمک های تسهیلاتی برای بهبود محلات استان خبر داد.

وی بیان کرد: بعد از بازدید معاونان وزیر کشور و وزیر راه  از حاشیه شهر اردبیل، کمک مناسبی در راستای بهسازی این معابر قیر در اختیار

شهرداری ها برای آسفالت این محلات اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: همچنین در راستای ارائه خدمات آب، برق و گاز در محلات کم برخوردار  و همچنین اسفالت یک مدرسه در این محلات در اردبیل کمک های اعتباری انجام گرفت.

 استاندار اردبیل اظهار کرد: در شهرستان خلخال نیز برای احداث یک مدرسه  و آسفالت معابر کمک های اعتباری توسط  معاونت عمرانی وزارت کشور  و راه و شهرسازی اختصاص یافت.

بهنام جو از مشارکت معاونت عمرانی وزارت کشور در خصوص کمک به تامین ماشین آلات مورد نیاز شهرداری ها خبر دار و افزود: تامین یک سوم هزینه خرید این ماشین آلات و بهسازی ناوگان حمل و نقل به تعداد ۵۰ دستگاه و همچنین تامین تجهیزات آتش نشانی از دیگر کمک های اعتباری مصوب به شهرداری ها است.

 وی گفت: در راستای گسترش فعالیت های اقتصادی در شهرداری های استان نیز مقرر شد تسهیلاتی بدون در نظر گرفتن سقف به شهرداری های استان تعلق گیرد.

استاندار اردبیل به حضور و مشارکت  قرار گاه خاتم الانبیا در استان برای اجرای طرح های شهری و جاده سازی اشاره کرد و افزود:  قرارگاه هم  در این راستا اقدامات خوبی شروع کرده و نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان با شهرداری اردبیل  برای اجرای طرح ها تفاهم کرده است.

بهنام جو تصریح کرد: اجرای تقاطع غیر همسطح ، پارک و دفن زباله از دیگر بندهای این تفاهم است که مقرر شد سایت ها را تحویل گرفته  و کار را شروع کنند.

وی افزود: همچنین قرار گاه خاتم بر اساس تفاهم نامه ای ۴۰ کیلومتر اول سرچم را نیز اجرا می کند.

استاندار اردبیل ادامه داد: این قرار گاه با استقرار تجهیزات خود در 

اتوبان رنجان به اردبیل مقدمات آغاز فعالیت خود را در این جاده فراهم می کند.


٢١:٢٨ - پنج شنبه ١ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٨٢٠    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٧ آذر ١٣٩٩